Ekolistosgb

Hakkımızda

EKOLİST OSGB kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarıını tek elden çözmek ve 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU’nun gerekliliklerini yerine getirmelerine yol göstermek amacıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Bu doğrultuda mevcut durumu detaylı ve hızlı bir şekilde yorumlayarak daha sağlıklı ve güvenli iş ortamı için gerekli iyileştirmeleri yapmak amacıyla profesyonel A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle fark yaratan bir ekip olmayı amaçlamaktadır.

Yapmış olduğumuz iş konusundaki yeterliliğimiz, işimizi sevmemizden ileri gelen detaycılığımız ve en önemlisi müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güven ile hızla büyümekteyiz. Bizim için en önemli başarı büyürken müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetten ödün vermemektir. Daha önemlisi işimizdeki özeni, insan odaklı politikamız ve güler yüzlü personelimizle perçinleyerek fark yarattığımızı düşünmekteyiz.

Türkiye’de şu anda 2000’e yakın OSGB bulunmaktadır. Bizim amacımız iş kazalarını olabildiğince minimum seviyede tutarken çevreye ve insana maksimum önemi göstermektir.EKOLİST OSGB olarak şuanda farklı sektörlerden 100’den fazla şirkete ve binlerce çalışanına iş güvenliği ve iş sağlığı hizmeti vermenin yanında,bünyemizde bulundurduğumuz “Eğitim Merkezi” ile de ilkyardım eğimleri ile mesleki yeterlilik eğitimleri vermekteyiz. Bugün ve ileride oluşacak beklentilerinizi gelişime açık, genç ve dinamik kadromuzla en iyi şekilde karşılayacağımıza şüpheniz olmasın. Bizleri büyüten sizlerin desteği ve memnuniyetidir.

Misyonumuz

Ekolist Ortak Sağlık Güvenlik birimi olarak misyonumuz;
İhtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak,kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak,çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları yaratmak,çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir..

Vizyonumuz

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerle, uzun vadeli çözüm ortaklığına dayanan ilişkiler kurarak, güvenilir, saygın ve sektöründe öncü bir şirket olmak.

Kalite Politikamız

Çevremizde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin öneminin anlaşılması, kültürünün gelişmesi, çalışma hayatında birinci öncelik haline gelebilmesi ve işletmelere benimsetilmesi, İşyerine verdiğimiz hizmetlerle potansiyel sağlık ve güvenlik tehlikelerine karşı güvenli ve sistemli çalışma ortamı hazırlanmasına katkıda bulunulması, İş sağlığı ve güvenliği sektöründe en çok tercih edilen kurum olmanın ötesinde, müşterilerinin her ortam ve şartta mevzuata uygun hareket ederek, iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarında saygın bir kuruluş olmalarını ve bu durumun işletme devamlılığı süresince sürdürülmesinin sağlanmasını, Yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlayan, ülkemizin iş sağlığı ve güvenliği alanında, en saygın ve kaliteli kuruluşu olmaktır. Bu amaçla;

Temel İlkelerimiz:

 Müşteri odaklılığı

 Kurumsal yaklaşım hizmeti

 Güvenilirlik

 Sürekli iyileştirme

 Gizlilik

 Yasalara uyumlu çalışmadır.

OSGB Yetki Belgesi